Doba trvání

1 hodina

Anestezie

Lokální

Doba pobytu

Ambulantní zákrok

Riziko

Minimální

Rekonvalescence

Rychlá

Omlazení pokožky – frakční rejuvenace

Omlazení pokožky – frakční rejuvenace

Touha všech z nás, zůstat věčně mladý, vytvořila obrovský tlak na trh pro léčbu proti stárnutí. Posledním vývojem laserové medicíny tak vznikl laser Fotona, který je využíváme i my – GIA clinic. Tato špička v oblasti laseru má zaručeně dlouhodobější, efektivnější a vědecky ověřený vliv na obnovu přirozené krásy pokožky. Na rozdíl od tradičních ošetření, jako jsou dermabraze (chirurgické zbroušení pokožky) a chemické peelingy, má aplikace laseru Fotona jedinečné výsledky v oblasti omlazení a pozitivního působení na pokožku a umožňuje při samotné proceduře přesnější kontrolu procesu léčby.

Použití laserových paprsků světla k omlazení pokožky může vyvolat účinek, který dokonale koresponduje s očekáváním pacienta a nabízí tak i kontrolu, jež umožňuje velmi přesné formování kůže. Léčbu je možné provádět od lehkých úprav až po hloubkovou remodelaci kožního kolagenu, což je ideální pro ty pacienty, kteří požadují viditelní účinky omlazení, ale nejsou nakloněni chirurgickým či chemickým metodám. Tato léčba je vhodná pro všechny typy a tóny pleti s minimálním zatížením pacienta.
Omlazování pleti a omlazovací léčba obecně může být provedena buď v ablativních (odstraňovacích) režimech pomocí laseru nebo neablativním laserem, a to v závislosti na konkrétním estetickém výsledku, kterého chce pacient či lékař dosáhnout. Ablativní i neablativní léčebné procedury mohou být navíc kombinovány v rámci komplexní léčby zabraňující stárnutí – jako je např. TwinLight™, systém pro frakční omlazování společnosti Fotona.

Minimalizace vrásek a zlepšení textury pleti: Pomáhá hladit jemné linky a vrásky, zlepšuje texturu pokožky a obnovuje mladistvý vzhled.
Nevyžaduje dlouhou rekonvalescenci: Oproti tradičním metodám jako dermabraze nebo chemickým peelingům nabízí laserová terapie rychlejší zotavení s minimálními vedlejšími účinky.
Přesná kontrola a individualizovaná léčba: Laser Fotona umožňuje přesné cílení problémových oblastí, přičemž zachovává okolní zdravou kůži, což vede k efektivnějším a cíleným výsledkům.

Představení frakčního omlazování TwinLight®

Tato revoluční metoda společnosti Fotona v se přesně zaměřuje nedostatky v kůži tak, aby okolní zdravá kůže zůstala nedotčena. Teplo z laserových paprsků stimuluje tvorbu nového kolagenu v kůži a v jejím okolí, takže neošetřované části kůže celý proces omlazení urychlují.
Jedná se o jednoduché efektivní řešení, které probíhá ve třech krocích optimalizovaným tak, aby výrazně zlepšil hebkost pokožky a propůjčil jí čerstvější, zdravější vzhled. Hloubkový termální účinek laseru pomáhá omlazovat a stimulovat pokožku a peelingový účinek pomáhá tělu zase tvořit novou, pevnější pleť.

První krok – Příprava pokožky – Laser je veden dvakrát po povrchu pleti. První průchod představuje krátký puls na kůži, druhý už proniká do tkáně, což způsobuje hloubkové zahřátí a přípravu kůže na efektivní frakční terapii.
Druhý krok – Frakční terapie – Probíhá ablace (odstranění) staré a opotřebované kůže za pomoci frakčního laseru. Drobné mikronové kanálky budou nahrazeny novou, pevnější a zdravější tkání a vytvoří tak novou kožní strukturu.
Třetí krok – Peeling – Kůže je odstraňována (ablatována) laserovým paprskem, který zakončí léčbu odstraněním povrchových nedostatků.

Rady pro pacienta

Pacient se musí předem objednat ke konzultaci s lékařem, který bude ošetření provádět. Na konzultaci se klient od ošetřujícího lékaře dozví veškeré potřebné informace. Tato konzultace je hrazená pacientem.
Pacient musí mít před samotným výkonem odstraněny veškeré tělové krémy, masti, make-up či jiné látky v místech, kde bude prováděn výkon (odlíčení či odstranění látek je samozřejmě možné i u nás na klinice). Na vyžádání nebo v případě ošetření větších ploch bude použita znecitlivující mast EMLA.
Po ošetření může být pleť mírně zarudlá v místech aplikace laseru FOTONA (případné zarudnutí pleti se do dvou dnů ztratí).
Pacient není nijak omezen v běžných aktivitách a může se ihned po ošetření vrátit do práce.
Doporučené je po ošetření chránit pleť krémem s vysokým UVP.
Následně je i nutné zcela vypustit saunu a návštěvu solária.
Další doporučení a informace budou předány lékařem následně po ošetření.

Cena zákroku

3 000 Kč / sezení

Vzájemná důvěra je pro nás prioritou, a proto se snažíme nabídnout nejen kvalitní péči, ale také transparentní informace o cenách. 

Často kladené otázky

Jak dlouho trvá vidět výsledky frakčního omlazování?
Výsledky se obvykle začínají objevovat během několika týdnů po zákroku, s postupným zlepšováním v průběhu několika měsíců.
Většina pacientů hlásí minimální nepohodlí během zákroku, díky použití lokálního anestetika a chladících technik.
Počet sezení závisí na individuálních cílech a stavu pleti pacienta. Obvykle se doporučuje několik sezení pro optimální výsledky.
Výsledky mohou trvat několik let, ale mohou se lišit v závislosti na věku, životním stylu a péči o pokožku.

Objednejte se na konzultaci

Stačí vyplnit tento formulář a o zbytek se postaráme my.

Nahrajte až 5 fotek, pokud máte k dispozici:

Další služby

Odstranění znamének, hemangiomů, výběžků a kožních defektů

Pigmentové a vaskulární léze

Laserové tvarování těla a vypínání kůže

Ošetření metličkových žil – laser