Doba trvání

50 minut

Anestezie

Lokální

Doba pobytu

Ne

Riziko

Minimální

Rekonvalescence

Rychlá

Niťový lifting Aptos

Niťový lifting Aptos

Aplikace nití Aptos je vhodná pro muže i ženy, kteří chtějí zvolit miniinvazivní zákrok pro vylepšení a zpevnění povislé kůže. Nitě Aptos jsou nejen vhodné pro lifting obličeje, ale i dalších částí těla. Účinek je patrný ihned po aplikaci.

Stárnutí pokožky se začíná projevovat kolem 35. roku života ztrátou hydratace, zmenšením objemu a úbytkem kolagenu, který je zodpovědný za její strukturu. Následkem výše zmíněných změn dojde ke zhoršení kvality pokožky a jejímu povisnutí. I když je na celkový facelift ještě brzy, protože povisy kůže se zpočátku hodnotí jen jako mírné až střední, můžeme svůj vzhled vylepšit zavedením nití Aptos, které dokáží nutnost celkového faceliftu značně oddálit, jelikož se dají aplikovat i opakovaně.
Tvůrcem nití Aptos je Dr. Marlen Sulamanidze, jenž přišel s ideou povytažení povislých tkání za pomocí speciálních nití, které se v podkoží fixují háčky. Do dnešního dne byla vyvinuta již celá řada typů těchto nití, které umožňují dosáhnout výborného výsledku i v případech, kde to donedávna nebylo možné. Dle typu zákroku se pak volí nitě buď vstřebatelné nebo nevstřebatelné.
Minimální invazivnost: Zákrok zahrnuje pouze malé vpichy, je šetrný a nevyžaduje rozsáhlé chirurgické zákroky.
Okamžitý a dlouhodobý efekt: Výsledky jsou viditelné ihned po aplikaci nití a stimulace tvorby kolagenu pomáhá udržovat výsledky po dlouhou dobu.
Široká aplikovatelnost: Niťový lifting Aptos je vhodný nejen pro obličej, ale i pro jiné části těla, jako jsou poprsí, paže, stehna a zadeček.

Jak to funguje

 Po znecitlivění místním anestetikem se do podkoží zavádějí nitě APTOS pomocí tenké kanyly. Dle místa použití a účelu se nitě zavádějí do různých hloubek dle předem daných schémat. Počet použitých nití se může lišit u jednotlivých pacientů dle stavu a vlastností jejich kůže, přesto v porovnání s dřívějšími niťovými metodami je nití použito méně. Zavedené nitě následně stimulují tvorbu kolagenu čímž kůže získává lepší strukturu a pevnost, která zůstává i po vstřebání nití, ke kterému dochází do deseti měsíců od jejich aplikace.

Využití

 Samozřejmě nejčastěji se nitě APTOS používají pro tvarování obličejových rysů, tj. vyrýsování kontur, povislých koutků rtů, obočí, tváří a krku. Dalšími vhodnými místy pro aplikaci jsou povislá poprsí, paže, stehna a zadeček.

Výhody

  • Využívá se jen malých vpichů
  • Doba zákroku do 50 minut
  • Lokální anestézie
  • Stimulace tvorby kolagenu
  • Okamžitý výsledek
  • Možnost opakování
  • Možná kombinace s výplněmi obsahujícími kyselinu hyaluronovou
  • Dlouhodobý účinek

Rady pro pacienta

Pacient se musí předem objednat ke konzultaci s lékařem, který bude ošetření provádět. Na konzultaci se klient od ošetřujícího lékaře dozví veškeré potřebné informace. Tato konzultace je hrazená pacientem částkou 500,- Kč.
Pacient musí mít před samotným výkonem odstraněny veškeré tělové krémy, masti, make-up či jiné látky v místech, kde bude prováděn výkon (odlíčení či odstranění látek je samozřejmě možné i u nás na klinice).
Po aplikaci mohou být viditelné drobné modřinky a otok. Doporučuje se po dobu jednoho týdne nosit kompresní masku a ošetřenou oblast nenamáhat 14 dní.  Po 3 týdny se vyhýbejte pobytu na slunci, sauně, masážím, aktivnímu cvičení a plavání.
Pacient není nijak omezen v běžných aktivitách a může se ihned po ošetření vrátit do práce.
Další doporučení a informace budou předány lékařem následně po ošetření.

Cena zákroku

20 000 Kč

Vzájemná důvěra je pro nás prioritou, a proto se snažíme nabídnout nejen kvalitní péči, ale také transparentní informace o cenách. 

Často kladené otázky

Jak dlouho trvají výsledky niťového liftu Aptos?
Výsledky mohou trvat několik let, v závislosti na individuálních faktorech jako je typ kůže a životní styl klienta.
Zákrok je prováděn pod lokálním znecitlivěním, takže během aplikace by nemělo dojít k bolesti. Po zákroku mohou nastat mírné nepohodlí nebo citlivost.
Většina pacientů se může vrátit k běžným aktivitám ihned po zákroku. Doporučuje se však omezení fyzické aktivity na 14 dní.
Rizika jsou minimální, ale mohou zahrnovat drobné modřiny, otok nebo nepravidelnost v místě aplikace.

Objednejte se na konzultaci

Stačí vyplnit tento formulář a o zbytek se postaráme my.

Nahrajte až 5 fotek, pokud máte k dispozici:

Další služby

Estetická aplikace botulotoxinu

Aplikace regeneračních preparátů

Estetické výplně s kyselinou hyaluronovou

Přenesení tuku do ostatních částí těla