Nitě APTOS – rozhovor s paní Barborou

Proč jste si vybrala nitě APTOS?
Nitě jsem si vybrala, protože jsem nechtěla celkový facelift. Za prvé z finančních důvodů a za druhé jsem se bála, protože facelift je poměrně velký zákrok. Na nitě jsem se dívala na internetu a doporučila mi je i paní doktorka. Protože tu kůži jsem měla už hodně povislou ze všech možných stresů, které jsem prožila v uplynulých pár letech, tak jsem si říkala, že to bude vzhledem k věku a stavu mého obličeje přiměřený zákrok. Když je celkový facelift, tak mám pocit, že ta tvář se příliš změní a je úplně jiná. Já jsem ji ale chtěla mít stejnou, pouze pevnější.

Nitě APTOS - rozhovor s paní Barborou - Aptos foto

Jak jste snášela zákrok?
Výborně. Já vám to řeknu takhle, svůj první zákrok, byť zcela odlišný, jsem zde podstoupila loňského roku a poznala jsem díky němu paní primářku. A od té doby v ni mám naprostou důvěru. Ona je pro mě tak úžasná, že ať mi udělá cokoliv, jsem v klidu. Kdybych měla jít na jakoukoliv operaci někam jinam, tak se hrozně bojím. Sem chodím naprosto v klidu a i když ta bolest třeba nějaká je, tak není tak velká, jako kdybych byla někde jinde. Ty nitě byly v pohodě a nemůžu říct, že by to nějak bolelo. Je to cítit, jak se to tam zaháčkovává, ale spíše vnímáte jen takový tlak. Možná to zabolelo jednou, když to bylo až tady u koutku rtů.

Jak vám bylo po odeznění lokální anestezie?
V podstatě to nic nedělalo. Já nevím, jestli mám nějaký vyšší práh bolestivosti a až na to, že jsem s těmi tejpy vypadala jak sysel, cítila jsem se dobře. Tady ve tváři to sice přetékalo, nemůžu ale říct, že by mi to vadilo.

Jak jste ty tejpy dlouho nosila?
No, jeden mně spadl, takže ten jsem dlouho neměla. A ten druhý? No, já už si to vlastně ani nepamatuju.

A jak dlouho to trvalo, než se vám tvář usadila do současného stavu?
Minimálně měsíc.

A mění se to dál, nebo to zůstává?
Já bych řekla, že to zůstává a co je strašně pozitivní, že mi nyní ty tváře i červenají. Víte, mě vždycky otec srovnával se sestrou a vždycky říkával: „Proč jsi tak bledá?“.  Takže teď už se umím i začervenat.

Cítíte ty nitě ještě teď?
Trochu se to dá nahmatat ještě na pravé tváři, protože sem se dávalo 12 nití, zatímco na druhou stranu jen 8. Ta kůže zde byla tak zničená, že se háčky neměly prostě za co zachytit. Takže zde musela paní primářka vytvářet z nití takové jakoby sítě. Ale jsem spokojená, hodně.

Změnila se pokožka i na pohmat?
To ano. Z toho mám výborný pocit. Je taková hlaďoučká a pěkná.

Nitě APTOS - rozhovor s paní Barborou - aptos po aplikaci

Doporučila byste tento zákrok i druhým?
Určitě. Vždycky záleží na finančních možnostech, já jsem si tedy bohužel nemohla dovolit ty nitě APTOS s kyselinou hyaluronovou. Šla bych i do nich, kdybych ty peníze měla, ale i tak jsem hrozně spokojená. Pokud jste viděl moji fotku, jak jsem před tím vypadala, tak je to obrovský rozdíl před tím a pak.

Chtěla byste říci něco na závěr?
Že jsem se díky zákroku i výborně pobavila. Bylo tak nějak navečer a já přišla doma k zrcadlu, teď jsem se na sebe koukala s těmi tejpy, ze zrcadla hleděl ten sysel a já jsem chytla strašnej záchvat smíchu. Mně by snad v ten moment ani nevadilo, kdybych tak zůstala. Víte, podívat se do zrcadla a od srdce se zasmát, to bylo strašně pěkný

Vše o nitích APTOS naleznete zde: APTOS.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print