Kyselina hyaluronová – plošná hydratace pleti přístrojem Vital Injector

Správně hydratovaná pleť je to, co činí naši pokožku mladou, pružnou a svěží. Bohužel s přibývajícím věkem naše pleť o tyto kvality přichází. Chceme-li tedy nevyhnutelným změnám zabránit nebo je alespoň oddálit, je nutné ztracenou hydrataci začít doplňovat.

Jak na to?

Jako optimální způsob plošné hydratace se jeví aplikace kyseliny hyaluronové ve spojení s přístrojem Vital Injector, který dokáže během jednoho ošetření aplikovat účinnou látku doslova na stovky míst a to vždy ve stejném objemu a do stejné hloubky. Přistroj Vital Injector je vybaven jemnými mikrojehličkami, které zaručují velkou šetrnost k pacientovi, takže do tří dnů po ošetření drobné vpichy na kůži úplně vymizí. Přístroj navíc disponuje unikátní vakuovou technologií, které při vpiších do kůže oddálí její vrchní vrstvu, aby nebyly zasaženy cévky krevního zásobování, a tak se zabránilo vzniku nevzhledných modřinek.

Kdy zákrok podstupovat?

Zákrok je možné podstoupit po celý rok. 

Na kterých místech je aplikace vhodná?

Nejčastěji se přípravek Restylane Skinboosters aplikuje v oblastech obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou.

Jaký je vhodný věk?

V podstatě už po 25. roce, kdy začíná k přirozenému úbytku hydratace docházet.

Má smysl začínat tak brzy?

Ano, ošetření zde působí jako prevence, která oddaluje pozdější zjevné známky stárnutí. Restylan Skinboosters dokáže vyhladit i drobné vrásky, jež mají tendenci se s věkem prohlubovat.

Jak dlouho ošetření trvá?

Samozřejmě záleží na velikosti ošetřované plochy, ale zhruba můžete počítat s půl hodinou.

Je zákrok bolestivý?

Jak již bylo řečeno, ošetření probíhá velice jemnými mikrojehličkami, takže ranky jsou opravdu maličké. Navíc před samotným zákrokem je aplikována anestetická mast, která ošetřovanou oblast znecitliví.

Cena 8.000,- Kč 5000,- Kč

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým GIA

Neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 776 008 004

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print