karlov 

Naše motto zní: „Pro harmonii těla i duše“.
Proč jsme si jej vybrali? Věříme, že nejlépe vystihuje naši snahu pomáhat tak, abyste po ošetření měli důvod být se sebou trvale spokojenější a sebejistější, což nevyhnutelně vede k vašemu pozitivnějšímu vnímání okolního světa. Svět tuto změnu, která se ve vás odehraje, vždy pozná a častěji vám pak nastaví svou vlídnější tvář. Toto naše tvrzení je podloženo mnohými příběhy lidí, kteří již naši kliniku vyhledali. S námi i vy můžete mít svůj příběh.

GIA clinic s.r.o. staví na bohatých zkušenostech své zakladatelky MUDr. Jiřiny Šilhánkové, jejího lékařského týmu a v neposlední řadě i celého zdravotnického personálu, který svou každodenní pečivou prací je základem dosažených úspěchů. GIA clinic poskytuje všechny své dovednosti a um v oborech plastické a estetické chirurgie, cévní chirurgie a estetické gynekologie, přičemž prioritou vždy zůstává zdraví a bezpečí pacienta.

V GIA clinic se setkáte s přívětivým prostředím a zároveň i s nejmodernější technologií, kterou zastupuje například nový moderně vybavený operační sál, laser světové třídy FOTONA Dynamis SP nebo liposukční přístroj BODY-JET, který umožňuje jemné odsátí tuku technikou AquaShape.

Odborné zázemí kliniky doplňují společnosti, které poskytují nadstandartní služby při předoperačních vyšetřeních a odběrech - INREVAG a Synlab Czech.

Pro pohodlí pacientů se přímo v objektu nachází lékárna Dr. Max a kavárna. Všechny prostory jsou bezbariérové, k dispozici je výtah a samozřejmostí je i internetové připojení.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

GIA clinic s.r.o.

 

 

 

 


TOP