HYBRIDNÍ VÝPLŇ HARMONYCA – NOVINKA

Výplň HarmonyCa skládající se z kyseliny hyaluronové a hydroxyapatitu patří k novému pokolení výplní od výrobce oblíbených výplní značky Juvéderm®.

Zasíťovaná kyselina hyaluronová dodává pleti hydrataci, objem, svěží vzhled a liftingový efekt. Takto se lze zbavit i drobnějších vrásek. Celkově kyselina hyaluronová dokáže „omladit“ již poněkud povadající pokožku, o čemž se přesvědčíte jak vizuálně, tak i pohmatem.
Hydroxyapatit vápníku je vázán ve výplni ve formě malých mikrosfér, které stimulují produkci vláken nového kolagenu a elastinu, čímž zevnitř staví jakési lešení, které pokožku zpevňuje a dodává jí elasticitu. Tento efekt potvrzují i klinické studie.  I dlouho po přirozené degradaci nosného gelu hydroxyapatit vápníku stále iniciuje vznik kolagenu, jehož nově vytvořené struktury vydrží v pokožce dlouhodobě.

Nejvhodnější místo pro aplikaci jsou boční strany tváře, pro střední partie tváří a rty je vhodné použít jiné výplně s poněkud odlišnými vlastnostmi. Mezi typické indikace patří obličej, na jehož tváři směrem k uchu se při úsměvu tvoří vertikální záhyby či vrásky. Výplň je při jednom sezení možné kombinovat s botulotoxinem. Co se týče jiných výplní, ty se mohou aplikovat až s odstupem minimálně šesti týdnů.

Výplň se aplikuje kanylou do vrchních vrstev kůže, takže mimo drobné modřinky, které se snad mohou objevit, se nemusíme obávat vážnějších komplikací, které mohou spíše vzniknout, když se některý přípravek aplikuje do větších hloubek. Den po aplikaci se doporučuje nedotýkat se tváře, neprovádět náročné cvičení a nechodit do sauny.

Cena za 1,25 ml výplně (tj. 1 injekční stříkačka) je za 10.000,- Kč.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print