Neskutečně příjemný personál a příjemné prostředí celé kliniky. Operaci křečových žil jsem postoupil po protrpení 20-li letých bolestí a opakovaných zánětů žil. Již první konzultace u paní doktorky Kostrhunové mě usvědčila, že rozhodnutí je správné. S úsměvem ve tváři mi dopodrobna vysvětlila celý průběh budoucí operace a pooperační stav. Celý zákrok za přítomnosti milých, přívětivých a ochotných sestřiček si moc nepamatuji. I když jsem nebyl v narkóze, tak jsem všechno prospal. Jsem celkově nadšený, výsledek je skvělý, noha jako zamlada a nebolí. Můj veliký dík patří jak paní doktorce, tak i samozřejmě celému personálu prostějovské kliniky, jsou to moji andělé a už teď se těším na další návštěvu. A pokud je někdo nerozhodný nebo má strach, pak jen mohu doporučit. Vřele, je to nebývalý přístup a výsledek je naprosto úžasný. Tak ještě jednou veliký dík. Za pomoc v bolesti, za Váš úsměv, za Vaši profesionalitu. Pavel S.

Po operaci levého prsu mi zůstala jizva, která způsobila propadání bradavky dovnitř a celkově bylo levé prso výrazně menší (rozdíl ve výšce bradavek až 3cm). Po lipograftingu i přes to, že došlo ke značnému vstřebání vloženého tuku, je rozdíl výrazný, bradavka se krásně "normalizuje" a rozdíl mezi oběma prsy je nepatrný. Velmi děkuji paní doktorce Jiřině Šilhánkové a celému jejímu týmu za práci, kterou vracejí lidem jejich důstojnost a sebevědomí a nesmírně si jich vážím také za to, jak pečují o pacienty a starají se o jejich spokojenost a komfort při zákrocích i po nich. Za to mají můj velký obdiv, protože tento jev není vždy samozřejmostí.

Vikina

 

Na začátku roku jsem podstoupila pod vedením paní doktorky Šilhánkové s jejím skvělým týmem abdominoplastiku + liposukci boků . Celý průběh tohoto zákroku hodnotím velice kladně, od profesionality paní doktorky po velice milý a ochotný přístup jejího personálu. Jediné čeho lituji je , že jsem toto nepodstoupila již dávno , výsledek je totiž opravdu úžasný.

Klientka GIA clinic

Jsem krátce po abdominoplastice, při konzultaci vše dopodrobna vysvětleno. Skvělá pooperační péče, krásné prostředí. Paní doktorka Šilhánková je člověk s velkým srdcem, milá, laskavá, lidská, naprostý profesionál. Děkuji paní doktorce a celému týmu za veškerou péči a lidský přístup. Všem vřele doporučuji.

Zdraví vás motorkář

Dobrý den, podstoupila jsem zákrok minulý rok. I když to bylo hodně bolestivé, tak jsem na to za 4 dny rychle zapomněla a teď se neskonale raduji z nádherných prsou. Tímto děkuji paní doktorce a celému týmu za velmi profesionální přístup, za pomoc a hlavně za zákrok, který se více jak na 1000% vydařil.
Děkuji vám,
Spokojená klientka

V roce 2018 jsem se konečně rozhodla pro zvětšení prsou. O Implantátech, operacích atd, toho bylo napsáno již hodně. Já na to půjdu trošku jinak, protože si myslím, ze Gia clinik si to zaslouží. Oslovila jsem cca 4 kliniky, nicméně po první konzultaci s paní doktorkou Šilhánkovou jsem věděla, ze již nikdy nikam jinam nepůjdu. Paní doktorka je Andělem v bílém plášti. Komunikace byla úžasná, rychlá, vyčerpávající ze strany informací a úsměv paní doktorky byl bonusem. Paní doktorka má i skvělou intuici pro výběr sestřiček a ostatních doktorů. Proto děvčata - ženy věřte, že na Gia clinik o Vás bude postaráno po všech směrech tím nejlepším možným způsobem. Po ročním kontrolním foceni, mi asistentka Hanička řekla, že mám pupeční kýlu ( praktická lékařka mě viděla za tu dobu dvakrát a nic ) a paní doktorka se postarala o konzultaci s následnou operaci s paní doktorkou Sommerovou. Ta si ovšem zaslouží jinou skvělou recenzi. Chtěla jsem tím ukázat úžasný lidský přístup, který se dnes již moc nepraktikuje a věřte mi, že pokud budu opět uvažovat o zákroku, jinam se nechystám. Ps : kozeny jsou úžasné a já je měla hned za vlastní. Měla jsem jít mnohem dřív :-)

Petra

Jsem moc ráda, že jsem si pani doktorku Šilhánkovou našla, je neuvěřitelně profesionální a empatická. Nejsem moc velkým zastáncem razantních změn, kdy už obličej působí nepřirozeně. Vrásky k životu patří,ale proč si nedopřát trochu zkrášlení? Paní doktorka vždy skvěle poradí. Jelikož mám velmi úzký spodní ret, rozhodla jsem na doporučení paní doktorky pro výplň a jsem za to velmi ráda. S výsledkem jsem maximálně spokojená. A co mě nejvíc překvapilo, že mi paní doktorka jako dárek od ní poupravila hlubokou vrásku na čele. Super sestřičky a super paní doktorka. DĚKUJI ....

Ivča

rty11.jpgrty22.jpg

Zákroky jsem měla již 2, spokojenost, příjemný personál a ochotná paní doktorka, které nejde jen o peníze ale o vaši spokojenost! Po první liposukci jsem se zařekla, že uz nikdy a nyní přemýšlím o 3. zakroku :) Možná to na fotkách není vidět, ale já to na sobě cítím hlavně na oblečení.

Hanka

lipozadí11.jpglipozadí22.jpg


TOP