Reference

Precizní operace odstátých uší, GIA Clinic...

Naše dcera podstoupila operaci uší (otoplastiku). Od mala jsme řešili problém uší,ale z operace měla strach. Na doporučení jsme se rozhodli operaci podstoupit na této klinice. Operace proběhla nad očekávání výborně.Paní doktorka byla strašně milá a hodná a provedla precizní práci. Celkový přístup celého personálu byl úžasný,nikdy jsme se s tím nesetkali. Proto by jsme vždy volili tuto kliniku a všem ji doporučili. P.K.

Liposukce lipedému paží...

I hope you’re doing well. I wanted to take a moment to express my sincere appreciation for the outstanding care you provided during my recent surgery one week ago. I’m pleased to share that I’ve been recovering smoothly, and I attribute this to the GIA-Teams excellent work. Given my positive experience, I’d like to discuss scheduling my second procedure with you… Once again, thank you for your exceptional care, and I look forward to hearing from you soon. Karen (Germany) —————————————————— Doufám, že se Vám vede dobře. Chtěla jsem využít chvíli, abych vyjádřila své upřímné ocenění za vynikající péči, kterou jste poskytli během mé nedávné operace před týdnem. Jsem ráda, že mohu sdělit, že se zotavuji hladce, což připisuji skvělé práci týmu GIA. Za dané pozitivní zkušenosti bych ráda prodiskutovala svoje druhé ošetření u Vás… Ještě jednou děkuji za výjimečnou péči a těším se, že se brzy ozvete. Karen (Německo)

Plný, přesto přirozený dekolt po augmentaci prsou...

Po třech dětech a více jak třech letech kojení mi nezůstaly téměř žádná prsa. Díky svoji kamarádce jsem našla kuráž a po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodla podstoupit augmentaci. Na doporučení jsem navštívila Gia Clinic v Prostějově, kde mi úžasná paní doktorka Šilhánková a její team pomohl zvolit správnou velikost a značku implantátů Motiva Ergonomix Full profil 335ml tak, aby dekolt působil přirozeným dojmem, jak jsem si přála. Jsem naprosto nadšená z profesionálního přitom naprosto lidského, milého až přátelského přístupu paní doktorky i sestriček. Zákrok proběhl úplně bez problémů, bylo o mě skvěle postaráno. Prvních pár dnů bolesti přešlo rychle a teď už se těším výbornému výsledku a konečně si bez komplexů užívám letního oblečeni. Luckymom

Velké díky...

Díky lidem pečujícím o pacienty, je to to nejlepší zdravotnické zařízení, které jsem navštívila. Po velmi vážném onemocnění a následné léčbě jsem potřebovala své tělo uvést do původního stavu. Nemohla jsem si vybrat lépe. Od první konzultace jsou na tomto pracovišti všichni jen pro Vás. Vstřícní, obětaví, ohleduplní, milí a 100% odborníci. Paní doktorka hledá vždy tu nejlepší variantu léčby pro konkrétního pacienta a umí k tomu přidat i laskavý úsměv a povzbudivá slova. Moc děkuji za veškerou péči.???? Šárka

Abdominoplastika...

V roce 2018 jsem se rozhodl kompletně změnit svůj styl života. Začal jsem pravidelně cvičit a jíst vyváženou stravu, to mi pomohlo během roku a půl snížit mou hmotnost přibližně o 70kilogramů. Počáteční váha přes 150 kilo, teď 81 kg. No prostě super ve všech směrech. Problém byl, když přišlo léto a já chtěl jít na koupačku. Zůstala mi povislá kůže na břiše, která nevypadala vůbec hezky a proto jsem se rozhodl s tím udělat jednu jedinou možnou věc a tou je plastika břicha. Navštívil jsem kliniku pí. MUDr. Jiřinky Šilhánkové a jejího týmu. Pani doktorka je skvělá, připadalo mi, jako bychom se znali už léta. Skvělý přístup jak paní doktorky samotné, tak všech sestřiček a personálu. Momentálně jsem týden po operaci, ale už teď vím, že pokud budu potřebovat v budoucnu pomoct jak s tělem nebo duší, zámířím opět do Gia clinic. Díky Vám všem, jste skvělí. Pepino z Rokyty.

Labioplastika...

Nejlepší paní doktorka Šilhánková, krásná klinika, naprosto úžasný tým, to se jen tak nevidí..souhra a stejný cíl pomáhat lidem cítit se dobře..a zazářit ???? Péče a starost o klienty má zde ohromnou přidanou hodnotu – je to péče s porozuměním, podporou, v rukou vstřícných, laskavých a úsměvavých sestřiček. Paní primářka je velice precizní, pracuje s nadšením a s jediným cílem – pomáhat svým klientům. Pracuje srdcem a citlivě..podívala se mi do duše a pak mi pomohla zbavit se letitého problému a já jsem za to opravdu moc vděčná. Děkuji! Ivona
Super. Personál moc příjemný. Paní doktorka usměvavá. Moc doporučuji všem kliniku. Děkuji moc za provedenou operaci. Ani to moc nebolelo. Měla jsem z toho největší strach ????????????????????????????????
Andrea PallováAndrea Pallová
18:35 15 Sep 21
Andrea DankovaAndrea Dankova
17:24 16 Jun 21
Paní doktorka to semnou neměla lehké už od samého začátku, ale nevzdala to semnou a já ji za to strašně moc děkuji! Opět se po 3 dětech cítím jako žena a můžu se na sebe s radostí podívat do zrcadla.Paní doktorka Šilhánková je úžasný člověk a já jsem moc ráda,že jsem si vybrala právě ji a její kliniku ❤️.
Blanka ŘehákováBlanka Řeháková
09:21 12 Nov 20
Nikoletta SmrčkováNikoletta Smrčková
08:31 04 Feb 20
Skvělý přístup, není co vytknout
Věra SvozilováVěra Svozilová
11:57 20 Dec 17
Špičkové pracoviště,krásné prostředí,milý ochotný personál .Všem vřele doporučuji
Ludmila JanečkováLudmila Janečková
06:13 07 Oct 17
Špičkově vybavené pracoviště s profesionálním přístupem. Doporučuji, bude o Vás dobře postaráno.
js_loader