AKCE NA VŠECHNY VÝPLNĚ JUVÉDERM – 15% OFF

Běžně se výplně Juvéderm aplikují za cenu 9.500 Kč, při probíhající akci je můžete mít již za 8.000,- Kč. Celá akce je míněna jako dárek našim klientkám při příležitosti 7. výročí kliniky.

Juvéderm Volbella s Lidokainem

Výplň určená pro oblast rtů a úst. Dokáže upravit jak objem tak zvýraznit či vytvořit kontury rtů. Výsledek působí jemně a zcela přirozeně. Filler je vhodný i ke korekci povrchové pleti a vrásek. Lidokain obsažený ve výplni zajišťuje jeho bezbolestnou aplikaci. Výsledky jsou okamžité a mohou vydržet i 12 měsíců.

AKCE NA VŠECHNY VÝPLNĚ JUVÉDERM - 15% OFF - Juvederm Akce GIA clinic 2

Juvéderm Voluma s Lidokainem

Zcela inovativní dermální výplň, která nejlépe projeví své schopnosti při obnovení a zvětšení objemu tváří a brady. Filler obsahuje i kyselinu hyaluronovou, která má vyhlazovací a hydratační účinek. Lidokain opět umožňuje bezbolestné použití výplně. Jako u předchozí výplně jsou výsledky okamžitě viditelné a vydrží opět až 12 měsíců.

Juvéderm Volux s Lidokainem

Filler se vyznačuje vysokou hustotou zasíťované kyseliny hyaluronové, která při správné aplikaci dokáže revolučně nahradit i chirurgický zákrok rekonstrukce brady a čelisti. Díky vysoké hustotě kyseliny hyaluronové jsou účinky skutečně dlouhodobé s dobou trvání 12 – 24 měsíců.

Juvéderm Volite

Hlavní předností tohoto produktu je, že výsledek se dostavuje již po první aplikaci a vydrží až 9 měsíců. Základní složkou je kyselina hyaluronová, která u jiných preparátů musí být prováděna opakovaně, aby se dosáhlo obdobných výsledků. Po aplikaci se pokožka vyznačuje zvýšenou hladkostí, hydratací a elasticitou. Zákrok tak navrací kvalitativně pokožku o několik let nazpět.

Juvéderm Volift

 Výplň na bázi kyseliny hyaluronové pro obnovení vzhledu obličeje. Filler dokáže vyhlazovat i hluboké vrásky a vytáhnout kontury obličeje a krku. Úspěšně se dá použít i k řešení marionetových linií, nasolabiálních záhybů a zvednutí obočí. Účinnost preparátu je až 15 měsíců.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým GIA

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print