Doba trvání

30-40 minut

Anestezie

Znecitlivující krém

Doba pobytu

Ambulantní zákrok

Riziko

Minimální

Rekonvalescence

Rychlá

Laserové tvarování těla a vypínání kůže

Laserové tvarování těla a vypínání kůže

GIA clinic je první pracoviště v České republice, které začalo používat tuto světově ověřenou metodu laserového ošetření pro redukci tuku a vypínání kůže všech oblastí těla. Tímto dvojím účinkem dosahuje metoda požadovaného tvarování zvoleného místa, které zachovává svůj nový tvar dlouhodobě.

Jak muži a ženy stárnou, pokožka postupně ztrácí elasticitu a mohou se vyvinout nevyžádané tukové záhyby, které způsobí, že tělo ztratí svůj hladký, štíhlý a pružný tvar. Změny ve stravě a cvičení mohou sice pomoci kontrolovat váhu, ale mnoho lidí zjistí, že může být obtížné vypnout uvolněnou kůži bez pomoci lékaře. V minulosti byly liposukce a lifting kůže jediným způsobem, jak zredukovat tuk a vyřešit povolenou kůže na celém těle. V posledních letech však technologický pokrok vedl k vývoji nechirurgických možností vypínání kůže, jakou je právě procedura TightSculpting ™ společnosti Fotona. TightSculpting ™ je nejnovější neinvazivní procedura pro konturování těla, která využívá energii laseru k současnému zredukování tukové tkáně a vypnutí kůže.

Neinvazivní a Bezpečný Zákrok: TightSculpting™ je nechirurgická metoda, což znamená minimální rizika a nepříjemnosti spojené s tradičními chirurgickými zákroky.
Okamžité a Dlouhodobé Výsledky: Tato metoda nabízí okamžitou viditelnou změnu a dlouhodobé výsledky, díky účinkům na redukci tukových tkání a zlepšení elasticity kůže.
Všestranné Použití: TightSculpting™ lze použít na různé části těla včetně břicha, boků, paží, hýždí, stehen a zad, což umožňuje cílené konturování těla.

Přínosy metody TightSculpting™

Společnost Fotona, jeden z předních světových výrobců lékařských a estetických laserů, vyvinula technologii TightSculpting ™ pro nechirurgické konturování těla. Tento revoluční laserový systém je schopen vypnout kůži a odstranit nežádoucí tuk. Dvoustupňová ošetření metodou TightSculpting ™ přináší následující výhody:

  • Vyhlazení a vypnutí kůže
  • Zredukování tuku
  • Potlačení celulitidy
  • Zvýšení pružnosti pokožky

Lze provádět téměř kdekoli na těle a nejčastěji se používá k ošetření břišní oblasti, boků, paží, hýždí, stehen a zad.
Procedura je rychlou, bezpečnou a účinnou neinvazivní alternativou laserové lipolýzy, bez zbytečných časových prodlev pro pacienta.

Jak TightSculpting™ funguje

Nechirurgické, neinvazivní ošetření TightSculpting ™ využívá dvě různé vlnové délky laserové energie pro efektivní konturování těch oblastí těla, které se vyznačují uvolněnou pokožkou nebo přebytečným tukem. Ošetření probíhá ve dvou fázích, z nichž první provádí hloubkové utahování pojivových tkání a redukci tuku pomocí dlouhých laserových impulzů Nd: YAG. Nd: YAG laserová energie ohřívá vrstvu hluboké tkáně a tuku, aby současně stimulovala metabolismus tukových buněk a zúžení kolagenových vláken. Druhá fáze léčby se zaměřuje na vypínání povrchové vrstvy kůže krátkými pulzy energie Er: YAG. Teplo z laseru dokáže jak zužovat kolagenová vlákna, tak stimulovat tvorbu nového kolagenu ve škáře. Druhá fáze pak účinně vypíná kůži, zvyšuje elasticitu a poskytuje pleti celkově mladší vzhled.

Výsledky metody TightSculpting™

Klinická studie publikovaná v časopise Journal of the Laser and Health Academy uvádí, že:

Účinky metody TightSculpting ™ jsou okamžité a dlouhodobé.
Zmenšení obvodu pasu o 7 až 8 centimetrů může být dosaženo po odpovídajícím počtu ošetření.
K dosažení optimálních estetických výsledků se doporučuje až osm opakovaných ošetření v rozmezí vždy nejméně 10 dnů od sebe.
Ošetření metodou TightSculpting ™ je vysoce individualizovaný proces, který je jedinečně přizpůsoben vašim specifickým potřebám a estetickým cílům. Pozoruhodné výsledky redukce tuku a vypínání kůže, které byly dosaženy pomocí metody TightSculpting ™, napomohly k tomu, že se etablovala jako účinná nechirurgická alternativa k laserové lypolýze (také známé jako laserová liposukce).

Rady pro pacienta

Pacient se musí předem ke konzultaci s lékařem, který bude ošetření provádět. Na konzultaci se klient od ošetřujícího lékaře dozví veškeré potřebné informace. Tato konzultace je hrazená pacientem.
Pacient musí mít před samotným výkonem odstraněny veškeré tělové krémy, masti, make-up či jiné látky v místech, kde bude prováděn výkon (odlíčení či odstranění látek je samozřejmě možné i u nás na klinice).
Na vyžádání nebo v případě ošetření větších ploch bude použita znecitlivující mast EMLA.
Po ošetření může být pleť mírně zarudlá v místech aplikace laseru FOTONA (případné zarudnutí pleti se do několika dnů ztratí). Pacient není nijak omezen v běžných aktivitách a může se ihned po ošetření vrátit do práce.
Po ošetření je nutné se zcela vyhnout saunování a nenavštěvovat solárium. Další doporučení a informace budou předány lékařem následně po ošetření.

BTL Leaflet Dynamis TightSculpting 1 BTL Leaflet Dynamis TightSculpting 2

Cena zákroku

8 000 Kč

Vzájemná důvěra je pro nás prioritou, a proto se snažíme nabídnout nejen kvalitní péči, ale také transparentní informace o cenách. 

Často kladené otázky

Jak dlouho trvá vidět výsledky?
Výsledky jsou obvykle viditelné ihned, ale pro optimální výsledek se doporučuje až osm opakovaných ošetření.
Ošetření je považováno za bezbolestné, přestože někteří klienti mohou cítit mírné pálení nebo teplo v místě aplikace.
Neexistuje žádné zvláštní období zotavení a klienti se mohou ihned vrátit k běžným aktivitám.
TightSculpting™ je vhodný pro většinu typů pleti, ale vždy je důležité projít individuální konzultací, aby se předešlo potenciálním rizikům.

Objednejte se na konzultaci

Stačí vyplnit tento formulář a o zbytek se postaráme my.

Nahrajte až 5 fotek, pokud máte k dispozici:

Další služby

Odstranění znamének, hemangiomů, výběžků a kožních defektů

Pigmentové a vaskulární léze

Ošetření metličkových žil – laser

Endovaskulární léčba (EVLA)