Doba trvání

Asi 1 hodina

Anestezie

Lokální

Doba pobytu

Ambulantní zákrok

Riziko

Minimální

Rekonvalescence

Rychlá

Aplikace plazmy

Aplikace plazmy

Zákrok patří k nejšetrnějším metodám omlazení pokožky. Do kůže se aplikuje speciálně upravená autologní plazma, která svým působením zvýší pevnost a pružnost pokožky. Jelikož se jedná o vaši vlastní plazmu, tělu nečiní žádné potíže ji přijmout. Nejčastěji se provádí ošetření obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou.

Vaše krevní plazma obsahuje vše, co kůže potřebuje pro oživení a regeneraci buněk. Díky metodě vyvinuté švýcarskou společností RegenLab, jež je v současnosti světovou jedničkou na poli autologní regenerační medicíny, může vaše plazma navrátit kůži nejen mladistvý vzhled, ale i odpovídající kvalitu. Úspěchy společnosti dokládá samotná plazma, která díky této metodě obsahuje až o 500 % vyšší koncentraci krevních destiček a růstových faktorů, které nastartují v místě aplikace až desetinásobné množení kmenových buněk. Ve srovnání s jinými metodami se navíc daří zachovat aktivních krevních destiček 80 % oproti běžným 30 %.

Bezpečnost a přirozenost: Jelikož se používá vlastní plazma pacienta, minimalizuje se riziko alergických reakcí a odmítnutí materiálu tělem.
Obnova a regenerace pokožky: Plazma bohatá na krevní destičky a růstové faktory podporuje přirozenou regeneraci a obnovu kůže, zlepšuje její kvalitu a strukturu.
Univerzální použití: Metoda je vhodná pro ošetření různých částí těla, včetně obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou, a může být účinná i při léčbě strií a jizev.

Jak aplikace plazmy funguje

Pro úspěch ošetření je rozhodující počet nepoškozených krevních destiček v plazmě. Z těla se odebere pouze 10 ml krve, ta se odstředí a v takto získané plazmě se nacházejí ve zvýšené koncentraci krevní destičky a růstové faktory, které po aplikaci stimulují buňky k produkci elastinu a kolagenu. Kolagen se podílí na vytváření struktury kůže a právě jeho úbytek v důsledku přirozeného stárnutí člověka způsobuje její povolení. Získanou plazmu je navíc možné obohatit o kyselinu hyaluronovou, což je opět látka, která se v těle běžně vyskytuje. Tím je možné efekt zákroku ještě umocnit, protože kyselina hyaluronová skvěle váže molekuly vody a pokožku tak hydratuje.
Plazma se aplikuje jehlou. Oblast aplikace je znecitlivěna lidokainovou mastí a celá procedura včetně odběru krve trvá asi hodinu.

Využití

Využití je opravdu široké. Od vyhlazení vrásek, odstranění tmavých kruhů pod očima, vypnutí pleti, urychlení procesu hojení po různých zákrocích, léčbu strií, úprav jizev po akné, ošetření chronických ran až po revitalizaci vlasových kořínků.
Nejlepších výsledků se dosahuje, když se zákrok provede 2krát ročně.

Rady pro pacienta

Zákrok se nepodstupuje v období gravidity, při poruchách srážlivosti krve, cukrovce, výskytu maligních novotvarů kůže a pokud se v oblasti nachází permanentní implantát.
Následující den po ošetření se můžete vrátit ke všem běžným činnostem.
Po 4 dny se nenanáší make-up a ni se neprovádí masáž z důvodu možné infekce.
V místě vpichů mohou přetrvávat červené skvrnky 3 – 10 dnů.
Učinek nastupuje 15 – 30 dnů po aplikaci. V případě Cellular Metrix ihned.
Trvanlivost zákroku je 6 měsíců až 2 roky.

Cena zákroku

6 000 Kč

Vzájemná důvěra je pro nás prioritou, a proto se snažíme nabídnout nejen kvalitní péči, ale také transparentní informace o cenách. 

Často kladené otázky

Jak dlouho trvá, než se projeví výsledky aplikace plazmy?
Účinky jsou často viditelné již krátce po zákroku, ale plný efekt se obvykle objevuje během 15–30 dní. V některých případech může být výsledek okamžitý.
Před zákrokem se obvykle aplikuje lokální znecitlivění, takže pacienti cítí minimální nepohodlí.
Rekonvalescence je obvykle krátká, většina pacientů může pokračovat v běžných aktivitách následující den po zákroku.
Efekty aplikace plazmy mohou trvat od 6 měsíců až do 2 let, v závislosti na individuálních faktorech a konkrétním ošetření.

Objednejte se na konzultaci

Stačí vyplnit tento formulář a o zbytek se postaráme my.

Nahrajte až 5 fotek, pokud máte k dispozici:

Další služby

Estetická aplikace botulotoxinu

Aplikace regeneračních preparátů

Estetické výplně s kyselinou hyaluronovou

Přenesení tuku do ostatních částí těla