Revitrane HA20 Skinbooster je jednofázová výplň s hluboce hydratačním účinkem. Aplikují se 2 ml přípravku Vitalinjektorem – přístrojem pro plošné ošetření pleti. Aplikace vhodná v průběhu celého roku sloužící jako preventivní a antiagingová terapie.
Nyní za výhodnou cenu 5.000,- Kč

Jemně zesíťovaný gel kyseliny hyaluronové zajišťuje revitalizaci hlubokých partií pokožky pro zvýšení elasticity a úrovně hydratace.
Přípravek jemně vyplňuje jemné vrásky, dodává pokožce správnou míru napětí a doplňuje objem. Přípravek lze použít k revitalizaci rukou, krku a obličeje.
Preparát byl vyvinut v technologii dvojitého zesíťování BR Pharm s použitím vlastního procesu zesíťování. Preparát obsahuje certifikovanou kyselinu hyaluronovou schválenou Evropskou lékařskou radou (EDQM) a Úřadem pro kontrolu léčiv a potravin (US FDA). Výrobce přípravku je známý producent obdobné dlouhodobě úspěšné výplně Restylane.

Důležité informace pro klienty
Několik dní po zákroku je třeba se vyhýbal masírování nebo tlaku na ošetřovanou oblast, aby se předešlo riziku vytěsnění produktu.
Přípravek se nepoužívá u pacientů s poruchami srážlivosti krve nebo u pacientů užívajících antikoagulancia.
Výplň se nepoužívat na místech, kde je aktivní onemocnění, zánět, infekce, nádor, nebo v blízkosti oblasti určené k léčbě.
Přípravek se nepoužívá pro těhotné či kojící ženy, děti a mládež.


TOP